EXTERIÉROVÝ NÁBYTOK MANUTTI

Belgická značka exkluzívneho outdorového nábytku založená v 2002 si za relatívne krátky čas, vďaka vysokej kvalite, moderným materiálom a štýlovému dizajnu vybudovala stabilnú pozíciu medzi konkurenciou zvučných mien.

V roku 2002 belgičan Stephane de Winter navrhol nový typ exteriérového nábytku s použitím nových syntetických vlákien. Vďaka tomuto exkluzívnemu nábytku bolo možné transformovať vonkajší priestor do skutočne rozšíreného interiéru. To bol počiatok novej značky s novou víziou. Manuti sa vyznačuje svojím charakteristickým dizajnom. Sú to jednoduché, ale rafinované tvary, ktoré vám pomôžu tešiť sa zo života vďaka ich relaxačnému stvárneniu. Sortiment zahŕňa kreslá, stoličky, pohovky aj ležadlá vyrábané z pečlivo vyberaných materiálov pre exteriér ako sú Nautic tkaniny, nerezová oceľ, hliník povrchovo upravený vypalovanými práškovými farbami, syntetické vlákna aj teak.

Materiály sú vyvíjamé a vyberané tak, že odolajú všetkým poveternostným vplyvom.

Manutti je tiež známa pre exkluzívne, na zakázku vyrábané stoly, kombinujúce napríklad Teak najvyššej kvality s materiálmi, ako je napríklad belgický prírodný kameň, nerezová oceľ...

V ponuke je samozrejme aj rad štýlových a neodmysliteľných doplnkov ako sú napr. útulné exteriérové osvetlenie a elegantné koberce pre exteriér. Manutti uspokojí tak tých ktorí hľadajú produkty klasickejších tvarov aj tých , ktorí uprednostňujú strohý, moderný dizajn.

www.manutti.com